санкції

США 22 вересня комітет по правилам Палати представників США вніс поправки до оборонного бюджету на 2022 рік

Він стосується і персональних санкцій проти 35 росіян.

Як інформує DroBro з посиланням на Голос Америки, вчора у Вашингтоні були розглянуті поправки до оборонного бюджету США на 2022 рік. Він передбачає не тільки збільшення військової допомоги для України, а й санкції проти “Північного потоку – 2” і російських олігархів, чиновників, а також медійних осіб.

Всього в список потрапило 35 громадян Росії, яких підозрюють в обмеженні прав і свобод людини. Перша поправка до бюджету проти Росії стосується заборони на купівлю і продаж на вторинному ринку облігацій, випущених Центральним Банком Росії більше ніж на 14 днів. Авторами цієї поправки виступили демократи. У підсумку такий закон зможе відлякати від Росії потенційних іноземних інвесторів.

А ось авторами другої поправки виступили демократи і республіканці. Під нові санкції можуть потрапити відразу 35 громадян Росії від олігархів до медійних осіб. У список увійшли і прем’єр-міністр Росії, і прес-секретар президента РФ, і відомі журналісти з пропагандистських телеканалів. Всі ці фізичні особи звинувачуються в порушенні прав і свобод людини. Велика частина з них проходить у справі Олексія Навального.

Також в поправках до закону є пункт щодо санкцій проти юридичних і фізичних осіб, які брали участь в будівництві “Північного потоку – 2”. Окремий пункт стосується вже України, де країні в 2022 році буде виділено військової допомоги на суму 300 млн доларів.

Також США планують відмовитися від китайського і російського титану на користь українського. Спочатку поправки до закону повинна прийняти палата представників США, потім сенат. В силу закон вступить тільки після автографа на законі Джо Байдена.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *