Придністров'я

Блогер з РФ Ілля Варламов поспілкувався з одним з т.зв. “ополченців”, який в 1992 році воював проти Молдови: цей фрагмент “розібрав” Денис Казанський

Відомий російський блогер Ілля Варламов відвідав Молдову і територію Придністров’я, яка з 1992 року де-факто підконтрольна Московії. Своїми враженнями від поїздки він поділився на YouTube-блозі, інформує DroBro.

Відзначимо, що бачення майбутнього у жителів цієї “республіки” дуже сильно відрізняється один від одного. Якщо старше покоління в більшості своїй бажає приєднання до Росії, оскільки вважає РФ “миротворцем” і бачить в ній “СРСР 2.0”, то молодь же, навпаки, бажає виїхати з Придністров’я в різні країни.

Ми нагадаємо, що Варламов особисто задавав питання “Куди ти хочеш поїхати?” молодим людям на вулицях Тирасполя. Популярністю користуються Росія, а також Молдова та країни Європейського Союзу, серед них – Польща, Італія, Німеччина, Болгарія і Румунія, рідше – Україна. Це обумовлено тим, як зазначає Варламов, що в Придністров’ї немає роботи, тому люди змушені їхати хто куди.

Також російський блогер поспілкувався з одним з учасників війни 1992 року. Цей чоловік, що в той час був у складі т.зв. “ополчення” і воював проти молдавських військ. На його грудях було видно численні медалі та ордени. І хоча ця людина виступає проти виведення з “ПМР” російських “миротворців” і не бажає повернення лівого берега Дністра до складу Молдови, він визнав, що підсумки подій майже 30-річної давності не поліпшили стан справ в Придністров’ї, а, навпаки, погіршили.

“Все зруйнували, попалили. Молодь виїжджає, майбутнього немає ніякого”, – заявив “ополченець”. Цей фрагмент “розібрав” блогер, член української делегації в Мінській ТКГ Денис Казанський. “Дивлячись на це, дуже добре можна уявити, як через 10, 20 років уже постарілі бойовики ОРДЛО будуть точно також гірко зітхати і говорити ті ж слова. В принципі це відбувається вже зараз”, – зазначив Казанський, привівши слова екс-бойовика Ігоря Гіркіна про те, що на окупованій частині Донбасу люди живуть гірше, ніж на Московії і в Україні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *