Усі мита на товари, що надходять до Великої Британії з України в рамках існуючої угоди про вільну торгівлю, будуть зняті, щоб допомогти українській економіці

Як інфформує DROBRO, із посиланням на Reuters, про це повідомив британський уряд у понеділок.

Лондон заявив, що тарифи будуть знижені до нуля, а всі квоти скасовані на прямий запит президента України Володимира Зеленського, заявивши, що цей крок дасть поштовх для українського бізнесу, який бере участь у ключових експортних поставках, таких як ячмінь, мед, консервовані помідори та птиця.

“Ми непохитно підтримуємо Україну в цій боротьбі, що триває, і будемо працювати над тим, щоб Україна вижила та процвітала як вільна і суверенна нація”, – сказала британський секретар міжнародної торгівлі Енн-Марі Тревельян.

Велика Британія заявила, що нині середнє мито на український імпорт становить близько 22%. У ньому сказано, що запланована зміна була запропонована на невзаємній основі, але Київ, ймовірно, відповідатиме діям Великої Британії.

Крім того, британський уряд заявив, що він також накладе додаткові заборони на експорт продукції до мордору, включаючи готівку, морські товари та технології, а також енергетичні товари. Минулого тижня вона посилила санкції щодо предметів розкоші, включаючи ікру, срібло та діаманти.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »