Як стало відомо, 2 листопада до дирекції школи звернулася мама одного з учнів і показала відео, де вчитель кричить на дітей

Як вчора повідомляв DROBRO, вчора 8 листопада у школі №1 Трускавця стався конфлікт між учителем та учнями. Як стало відомо згодом конфлікт просто назрівав і учні про це знали, так як озброїлись телефонами і були готові зафіксувати все на камеру щоб пізніше злити це у мережу. Справа набрала резонансу і багато користувачі у соцмережі Фейсбук висловились на цю тему. Слід зауважити, що переважна більшість громади стала на сторону учителя. Переконатись у цьому можна почитавши коментарі до посту.

ВІДЕО можете також побачити на нашому Телеграм каналі DroBro24.

Ось один з коментарів для прикладу:

Наталія Власенко

Все починається з сім’ї…..Згадайте своє дитинство панове!Зараз батькам нема часу на своїх час,ТАБУ–просто нема,нема виховання родинного і поваги майже взагалі.Вдома діти білі і пухнасті ,а в суспільстві і в школі–вони інши.Чому в европейських школах–табу смартфонів під час навчання??!А у нас все можна,провокувати вчителів,знімати і боулінгувати однокласників ,викладати непристойні і ганебні ролики.,,діткам” все дозволяється,бо батькам нема часу на виховання.

Також коментар який набрав найбільше вподобань:

Г.В.Г Г.В.г

Треба батькам виховувати дітей,а не звинувачувати вчителів,до вчителя повинна бути повага. Теперішні діти і батьки такі самі,не поважають вчителя,як інтелігента. Думають що вчителі,щось вам повинні? Батьки повинні своїм *ангелам*внушати,що вчитель людина,повинні його поважати і слухатись.

Найбільше у групі ДРОГОБИЧ І ДРОГОБИЧАНИ

OrestNadia Stangursky

Спочатку визначте , хто створив конфлікт? Якщо учень, під час праці вчителя перешкоджає, зневажає вчителя, то покарання має понести учень.Вибачитися має учень, група учнів. Батьки не мають бути учасниками конфлікту. Директор повинен захищати свого працівника, а не писати « понесе покарання».

Янголята теж часом з жовчю під крилами.

Вже сьогодні на цю тему висловився очільник школи:

«Ми вивчили відео, опісля завідувач навчальної частини підготувала доповідну, а також взяли пояснення вчителя. Як вчитель пояснив, під час уроку коли він писав на дошці, учні позаду на нього розпилювали невідому рідину в пляшці. Коли він обернувся на це, то потрапило і на обличчя», — розповідає директор Володимир Щигель.

Директор повідомив, що вчителя історії, який і потрапив на відео, притягнуто до дисциплінарної відповідальності пише Телеграм канал Трускавець – LIVE. Адже на відео видно порушення педагогічної етики та невиконання посадових інструкцій.

Нажаль на ВІДЕО не видно що учні витворяли до інциденту. І це зрозуміло “янголята” своїм матусям показали лише те, що вигідно їм. Виставити вчителя у неприглядному становищі.

«Вчитель визнав свою помилку, він попросить вибачення перед учнями, а також пояснить свою поведінку», — зазначив наостанок директор.

Сторони конфлікту можуть скористатися площадкою DROBRO для висвітлення свого бачення ситуації. Також розмістимо думку громади, при бажанні.

Це не поодинокі випадки і з цим потрібно щось робити, бо скоро такими темпами не буде кому вчити “янголят”.

Від admin