контракт

Компанія “АвтоКрАЗ” отримала контракт на поставку в США вантажівок 4х4, а також комплектуючих до них

Сполучені Штати Америки мають намір закуповувати вантажівки “КрАЗ” вироблені на автомобільному заводі в українському Кременчуці. Про це повідомляє портал ArmyRecognition, інформує DB.

Відзначається, що компанія “АвтоКрАЗ” отримала контракт на поставку в США вантажівок і комплектуючих до них. В замовлення входять вантажівки для перевезення особового складу, бортові вантажівки, автоцистерни для води і палива і так далі.

контракт

Незважаючи на те, що на даний момент ніяких деталей про порядок закупівлі немає, даний контракт свідчить про підтримку України з боку США в умовах протистояння російській агресії, яка триває з 2014 року. Адже крім військових втрат наша держава несе і економічні через втрату кооперації і ринків збуту продукції: до 2014 року підприємства України, орієнтовані на ВПК, були тісно пов’язані з Росією. Не був винятком і “КрАЗ”.

контракт

У той же час відзначається, що дані автомобілі не стільки будуть використовуватися американською армією, скільки будуть надаватися союзникам. Наприклад, для миротворчих операцій ООН, де традиційно використовуються вантажні автомобілі виробництва компанії “АвтоКрАЗ”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *