Семеро сімей дочекалися своїх рідних: в Україну вдалося повернути цивільних, яких незаконно утримувала так звана Росія
Як плоавідомляє DROBRO, з посиланням на Телеграм канал Омбудсмена України, це українці віком від 35 до 66 років, яких росіяни незаконно затримали 2022 року під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей, повідомив омбудсмен Дмитро Лубинець.
Одного з українців росіяни викрали з власного будинку, бо його сини служать у ЗСУ. Іншого – дорогою на роботу.
Серед звільнених також є доброволець евакуаційно-медичного підрозділу “Ангели Тайри”.
