У курортному Трускавці за 48 млн грн продають недобудований готельно-ресторанний комплекс з земельною ділянкою, на якій є джерело питної мінеральної води

Інформація про аукціон оприлюднена у системі Прозорро.Продажі, передає DROBRO.

Трускавецьке підприємство “Ромашка-плюс” виставило на аукціон недобудований готель разом з земельною ділянкою за стартовою ціною 48 млн грн. Відповідно до оголошення, площа недобудованого готельно-ресторанного комплексу – 2 282,1 кв. в, а площа земельної ділянки) 0,3279 га.

Готельний блок розрахований на 30 номерів класу люкс. У відпочинковому блоці є тренажерна зала з підсобними приміщеннями, більярд, басейн та сауна/парна. Ресторан розрахований на 150 посадкових місць, а його загальна площа – 1055,1 м кв. Є підземна парковка може використовуватись як бомбосховище.

Утім, основною перевагою недобудованого готелю є його розташування.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

“Об`єкт розміщений в курортній зоні міста-курорту Трускавець в зеленій зоні. З заходу ділянку обмежує чистий струмок, за межами якого – паркова зона. Є можливість створити каскад декоративних ставків, – йдеться в описі. – У південній частині ділянки є джерело питної мінеральної води “Софія”. В безпосередній близькості знаходиться охоронна зона свердловини мінеральної ропи, що дає можливість зробити свердловину мінеральної ропи на своїй території з послідуючим використанням у розведеннях для мінеральних ванн, мінерального басейну, як лікувальні питні води для захворювань шлунково-кишкового тракту”.

За даними системи YouControl, кінцевим бенефіціаром підприємства “Ромашка-плюс” є Лев Грицак – колишній міський голова Трускавця.

Від admin