У Рудках на Львівщині поліцейські затримали 32-річного місцевого мешканця, який побив бейсбольною битою 62-річного знайомого і зняв це на камеру мобільного телефону

Про це у п’ятницю, 29 травня, повідомили у поліції Львівської області, пише DROBRO.

Під час моніторингу соцмереж правоохоронці натрапили на публікацію з відеозаписом, на якому чоловік бив бейсбольною битою іншу людину і сам знімав увесь процес на свій телефон. Під час перевірки правоохоронці встановили, що подія сталась у Рудках на Самбірщині. «Також встановлені учасники: зловмисник — 32-річний місцевий мешканець, та 62-річний потерпілий, житель одного із сіл району», — розповіли у поліції.

Потерпілого госпіталізували до лікарні, а нападника затримали. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження про умисне тяжке тілесне ушкодження. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

ШВИДШЕ В FACEBOOK

Від admin