У Дрогобицькій ратуші триває експозиція дитячих робіт у рамках новорічно-різдвяної виставки

Мова іде про новорічні композиції, свічки до різдвяного столу та прикраси на ялинку, які учні навчальних закладів міста та територіальної громади створили власноруч. Близько сотні оригінальних робіт талановита молодь презентувала для старту новорічно-різдвяної виставки, яку ще з минулого тижня розгорнули у приміщенні міської ради Дрогобича на другому поверсі. Як інформує DroBro експозиція триватиме впродовж кількох тижнів.

Будь-який із виробів можна придбати і тим самим допомогти талановитій молоді і надалі розвивати та примножувати їхню творчість. Ціна новорічних композицій символічна – від 100 до 260 грн. Діти вклали частинку своєї душі та фантазії у ці роботи. Тому запрошуємо дрогобичан та усіх небайдужих долучитися до нашої виставки та придбати для оселі, чи святкового столу яскраву новорічну композицію або ж різдвяний віночок, який вам припаде до душі,–розповідає керівник відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Символічно, що цьогоріч до новорічної акції долучилися і діти з територіальної громади, населені пункти якої входять до складу Дрогобицької ТГ. Учні сільських навчальних закладів теж проявили свій талант та творчість і виготовили чимало оригінальних композицій.

Додамо, окрім новорічно-різдвяної виставки у мерії міста, 16 грудня, в Дрогобичі провели неординарну та цікаву акцію – дерева на центральній площі міста одягли в яскраві шарфи із прикрасами, які напередодні виготовили талановиті дрогобицькі школярі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »