бунти

На окупованому Донбасі 2021 року не вдалося виконати план з видобутку вугілля, галузь гине

Вугільна промисловість у невизнаних “Л/ДНР” практично повністю знищена. Окупанти прозвітували про провал “плану мінімум” з видобутку за 2021 рік. Про це пише ресурс “Інформаційний навігатор”.

Підприємство окупантів “Східвугілля” повідомило, що за останній рік йому вдалося видобути лише 6 мільйонів тонн вугілля. Це майже вдвічі менше, ніж планувалося – на початку 2021-го ватажок “концерну” Костянтин Скрипник обіцяв видобути щонайменше 10 млн тонн. Ці мрії реалізувати не вдалося. При цьому на кінець року темпи видобутку різко знижувалися, передає DroBro.

За останні 3 місяці 2021-го окупанти насилу видобули лише 1 млн вугілля. Вугільна промисловість в ОРДЛО деградує останніх майже 8 років, що регіон знаходиться під російською окупацією. Більшість шахт уже ліквідовано, обладнання розграбоване та вивезене до Росії. Ті шахти, які все ще працюють, зазнають колосальних труднощів. Вони зіткнулися з гострою кадровою кризою – через систематичні затримки зарплат, а також погані умови праці працівники масово звільняються, їдучи з “народної республіки”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »