Конфлікт в Буковелі

В одному з готелів Буковеля відпочиваючі з Києва вступили в бійку з адміністрацією закладу

У престижному гірськолижному курорті Карпат розгорівся великий конфлікт і навіть реальна бійка між персоналом та приїжджими туристами, передає DroBro.

Туристки з Києва розповіли, що вони поїхали відпочивати на новорічні свята своєю компанією до Буковеля. За проживання та харчування вони заздалегідь сплатили лише 80 тис. грн. На їхню розповідь, нібито одній із дівчат не сподобався ранковий омлет і вона попросила замінити свій сніданок. Проте адміністратор готелю відмовилася це зробити і запевнила, що ця страва цілком придатна для вживання, мовляв, вона особисто її їсть щодня.

Конфлікт в Буковелі

Тоді киянка не стрималася та обізвала співробітницю. Вже на ресепшен інша туристка почала знімати конфлікт на смартфон. У результаті адміністратор готелю почала тягати її за волосся. Після такого епізоду за дівчат заступилися їхні хлопці. Проте охоронці готелю накинулися і на обранців дівчат, що відпочивають, явно перевершуючи в силі. Пізніше до готелю прибули медики та поліцейські. Адміністрація готелю та туристи написали заяви в поліцію один на одного.

Конфлікт в Буковелі

При цьому туристам запропонували виселитись. А коли ті зажадали свої гроші за дні відпочинку, що залишилися, готель відмовився виплачувати.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »