протести

За заявою поліції, в результаті інциденту загинули вісім чоловік в Північній Індії після зіткнень, що спалахнули на протесті фермерів

Щонайменше вісім людей були вбиті в Північній Індії після зіткнень, що спалахнули на протесті фермерів. Син місцевого міністра Аджай Мішра був звинувачений в тому, що наїхав на своїй машині на протестуючих фермерів у штаті Уттар-Прадеш в неділю.

Поліція підтвердила, що в результаті інциденту загинули вісім чоловік, пише британська “Гардіан”.

“Вісім людей загинули в результаті сьогоднішнього інциденту в Лахімпур. З восьми чоловік четверо були фермерами, а решта четверо – іншими людьми, які перебували в транспортних засобах”, – повідомив телеканалу CNN-News18 генеральний директор поліції штату Уттар-Прадеш.

Фермери стверджували, що син Мишра знаходився в машині в колоні міністра або керував нею, коли машина наїхала на чотирьох демонстрантів, задавивши їх на смерть. Розгнівані демонстранти підпалили автомобілі, і ще чотири людини були вбиті в ході конфлікту.

Відео, опубліковане в соціальних мережах під час акції протесту, показало палаючі машини і закривавлених фермерів. За повідомленнями місцевих ЗМІ, інтернет-послуги в цьому районі були відключені, а дороги до столиці штату Лакхнау були закриті для придушення нових спалахів насильства.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *