аукціон

«Великий розпродаж в’язниць»: на аукціоні продали майно недіючої колонії № 48 на вул. Хуторівці за понад 377 мільйонів

Сьогодні, 3 червня, в Україні вперше на аукціоні продали майно  недіючої львівської виправної колонії № 48 на вул. Хуторівка.

Про це у своєму Facebook повідомив міністр юстиції Денис Малюська, передає DroBro.

За його словами, перший лот продали за 377,5 млн грн. «Стартова ціна основного об’єкта – 132 млн 674 тис. 303 грн 55 копійок. Ціна продажу за результатами торгів – 377 млн 500 тисяч гривень. Зростання ціни на аукціоні – ледь не у три рази», – повідомив Малюська.

Участь у торгах взяли сім учасників. «Це перший продаж “Великого розпродажу в’язниць”. Нагадаю, розподіл виручених коштів відбуватиметься за принципом 30/70: 30% піде до державного бюджету, 70% піде на відбудову в’язничної інфраструктури і “Великий розпродаж в’язниць” перетвориться на “Велике будівництво в’язниць», – поінформував міністр.

Денис Малюська також відзначив, що кошти, отримані з аукціонів підуть на ремонти в’язниць, які відповідають європейським стандартам.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »