У ліцеї №16 ім. Юрія Дрогобича відбулося масштабне свято – «Спортивна плеяда ліцею»

Під час дійства вшановували найкращих спортсменів освітнього закладу та відзначили їх кубками і грамотами, передає DROBRO.

Захід відбувся у спортивному залі ліцею. Його розпочали гімном України та вшануванням пам’яті полеглих Героїв.

Кращих спортсменів вітали та вручили їм почесні грамоти й кубки начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Дрогобицької міської ради Оксана Сотрихіна, директор ліцею №16 Наталія Чайковська, депутат Дрогобицької районної ради, фіналіст Кубка України з футболу серед аматорських команд 1987 року Андрій Янів. Вітальне слово також виголосив і головний спеціаліст відділу освіти ДМР Андрій Заблодський.

Почесні нагороди того дня отримали – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, регіональних та освітянських турнірів. А такі імена, як Євгенія Жгута, Анастасія Семенович (спортивна акробатика), Наталія Федурко (рукопашний бій), Арсен Андруневчин (бальні і спортивні танці) давно уже відомі як в Європі, так і в світі. Адже спортсмени захищають спортивну честь України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Під завершення дійства перед учасниками свята свою майстерність продемонстрували й виступили – танцівники й спортсмени.

Відтак, відзнаки отримали й вчителі фізичного виховання навчального закладу, які підготували волейбольну, баскетбольну, міні-футбольну та шахову команди.

Від admin