6 вересня у світлиці Дрогобицької міської ради очільник громади вручив грошові сертифікати на придбання житла трьом військовослужбовцям

Мова іде про Дениса Бойкова, Анатолія Рубеля та Віктора Алексєєва. Військовослужбовці перебували на квартирному обліку щодо покращення житлових умов з 2018 року. Відтак із державного бюджету в межах програми придбання житла для учасників бойових дій – захисникам скерували понад 5 млн. грн на придбання нових осель, передає DROBRO.

Вручення сертифікатів провели в офіційній атмосфері, адже цього дня до Дрогобича завітала з офіційним візитом делегація з Естонії. В місто Котермака прибули – Ганна Всевйов, заступник генерального секретаря Міністерства соціальних справ Естонії, Теа Варрак, керівник відділу підготовки Міністерства соціальних справ, Туулі Рейм, керівник відділу готовності до надзвичайних ситуацій та Гузун Віктор, менеджер групи.

Мета візиту делегації – ознайомитись із роботою соціальних служб міста та місцевих надзвичайників, оглянути пункти незламності, місця проживання ВПО, поспілкуватись з військовослужбовцями та членами їхніх родин, оглянути лікарні громади.

Як наголосив Іван Терлецький – на врученні сертифікатів один воїн був відсутній, оскільки через отримане свого часу поранення та погіршення зору захисник перебуває на реабілітації закордоном. Двоє ж військових, що отримали кошти на нові оселі, є з числа ВПО.

Зазначимо, заходи з вручення сертифікатів чи документів на житло для воїнів або сімей полеглих Героїв, відбуваються систематично, зокрема у межах відзначення Дня міста.

Від admin