Жителя Дрогобича віком 50 років викрили дізнавачі Дрогобицького районного відділу поліції, за процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури

Як встановили правоохоронці, зловмисник, маючи на меті отримати у приватну власність земельну ділянку для будівництва гаражу, сприяв у підробленні відповідного рішення Дрогобицької міської ради, яке насправді не приймалось, передає DROBRO.

У подальшому підроблений витяг про неіснуюче рішення обвинувачений подав до державного реєстратора, який і зареєстрував за ним право власності на вказане нерухоме майно.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.5 ст.27- ч.1 ст.358 (Пособництво у підробленні документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, ч.4 ст.358 (Використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – обмеження волі на строк до трьох років.

Від admin