Лави небесного батальйону поповнив захисник України Денис Денисенко

Під час повномасштабної війни, щоб захистити сім’ю, чоловік перевіз рідних на Дрогобиччину – до Стебника, а сам цьогоріч став на захист рідної країни від ворога, передає DROBRO.

Денис Денисенко народився 5 березня 1991 року у селищі Талалаївка Прилуцького району Чернігівської області. Був четвертою дитиною у сім’ї.

У 2006 році закінчив Талалаївську ЗОШ І-ІІІ ст. Потім здобував освіту у Роменському вищому професійному училищі, яке закінчив у 2010 році. Розпочав трудову діяльність у ТОВ агрофірмі «Обрій ЛТД».

У 2011-2012 рр. проходив строкову службу у Збройних Силах України, де отримав звання старшого солдата на посаді навідник мінометів.

Після служби Денис працював водієм у рідному селищі. Був веселим, щирим і добрим, завжди був на позитиві і мріяв про велику власну сім’ю. Одружився і в першому шлюбі в нього народився бажаний син Владислав, який після розлучення залишився проживати з матір’ю.

У 2021 році Денис переїхав до села Гнідинці, Прилуцького району де одружився вдруге та взяв на себе відповідальність з виховання дітей дружини – вдочерив старшу доньку Святославу. А в березні 2022 року в сім’ї народився син Дамір.

Для безпеки дітей у червні 2024 року родина Дениса переїхала на постійне проживання у місто Стебник. Денис працював водієм у Дрогобичі. А з липня цього року був призваний до лав ЗСУ та став на захист України.

На жаль, під час виконання обов’язків військової служби воїн загинув. У полеглого захисника залишилась кохана дружина, троє дітей , батьки та рідні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого земляка та Героя – Дениса Денисенка.

Сумуємо разом з Вами. Підтримуємо в години скорботи.

Інформацію щодо часу прибуття траурного кортежу, проведення парастасу та чину похорону повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою України!

Від admin