Під час виконання бойових завдань з захисту України від ворога, загинув мешканець села Залужани Дрогобицької громади Володимир Кравців

Володимир Кравців народився 27 липня 1985 року. Проживав у селі Залужани Дрогобицької громади. В молодших класах навчався у Залужанській школі, з 5 по 11 клас – в Рихтичах. Закінчив ВПУ №15 за спеціальністю електрика, після чого пішов служити в армію, передає DROBRO.

Як пише ДМР Володимир працював на Дрогобицькому заводі автомобільних кранів, згодом електриком на Дрогобицькому хлібокомбінаті.

З 16 березня 2022 року Володимир отримав повістку та одразу ж став на захист України. Виконував бойові завдання на передових позиціях фронту у складі одного з підрозділів Нацгвардії.

На жаль, 17 листопада, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новопрокопівка Запорізької області, Володимир загинув.

З рідних у Героя залишились дружина, двоє синів, мама та сестра.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Героя – Володимира Кравціва.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Попередньо прибуття траурного конвою з тілом загиблого захисника України очікують в четвер. Час зустрічі Героя, проведення парастасу та чину похорону повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою!

Від admin