Захищаючи рідну землю від терористичних дій окупанта загинув мешканець с. Нагуєвичі Богдан Вовків

Богдан Вовків народився 15 березня 1970 року. Закінчив Івано-Франківське училище, за спеціальністю – столяр. Жив та працював у Нагуєвичах.

Про це повідомляє ДМР.

Мав власну майстерню. Любив свою справу , був працьовитим, завжди відгукувався на потреби односельчан. Із повномасштабним вторгненням приймав ВПО, підтримував та допомагав їм і військовим.

У лютому був мобілізований до лав ЗСУ. Попри недугу – виявив бажання іти на фронт та захищати рідний край. Проходив навчання на Яворівському полігоні. Відтак, з квітня виконував бойові завдання на Бахмутському напрямку. Був в. о. командира взводу стрілецької роти.

Загинув 21 червня, виконуючи бойові завдання поблизу с. Хромове, Бахмутського району.

У загиблого Героя залишились рідні, дружина, діти.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Богдана Вовківа.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Траурний конвой із тілом загиблого прибуде на рідні терени 3 липня.

Зустрінуть захисника на Перехресті Героїв – об 11:00. Відтак, тіло Героя повезуть в Нагуєвичі, в церкву Святителя Миколая. Там в 19:00 год. 3 липня відбудеться парастас.

Похорон Героя пройде 4 липня, в 11:00 год. Поховають Богдана Вовківа в рідному селі – Нагуєвичах, на місцевому кладовищі.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Від admin