Під завісу року Дрогобицька громада отримала сумну звістку – під час захисту України від ворога загинув ще один Герой – 35-річний Андрій Більовський

Народився захисник 23 вересня 1988 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Володимира Великого. Навчався в 14-й школі. Закінчив з відзнакою 15-те училище. Працював на автокрановому заводі. В 2007 Андрія призвали в армію. Він проходив службу в Чернігові, згодом в Чопі, передає DROBRO.

Після армії не мав стабільної роботи, тому здебільшого їздив за кордон.

13 січня 2023 року Андрій отримав повістку, пройшов ВЛК та став на захист України. Був стрільцем-снайпером 1 відділення 2 десантно-штурмового взводу 9 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону вч А-0224. Виконував бойові завдання та пройшов чимало гарячих точок фронту.

У вересні отримав поранення, після чого близько місяця був на лікуванні та у відпустці. Та вже 25 жовтня Андрій знову повернувся на передову.

У листопаді підрозділ перекинули на Донеччину, у справжнє пекло. Воїн загинув 27 грудня цього року під час виконання бойового завдання з захисту України на Донецькому напрямку фронту.

У Андрія залишились батьки, брат і сестра.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Андрія Більовського.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Попередньо прибуття конвою з тілом загиблого захисника очікується у вівторок, 2 січня.

Парастас та чин похорону планують провести в селі Раневичі, де проживають батьки загиблого. Поховають полеглого Героя на кладовищі в селі Раневичі. Час прибуття та чину похорону повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою!

Від admin