У війні з російським загарбником Дрогобицька громада втратила ще одного воїна – під час захисту України загинув юний дрогобичанин Олександр Бонис

Олександр народився 23 березня 2002 року в Італії. У Дрогобичі проживав на вулиці Бориславській. Навчався у ЗОШ №15, згодом – у ВПУ №19. Після навчання пішов служити у місцеву військову частину А 1108, передає DROBRO.

З жовтня 2021 року був на Донеччині. Відтоді і з часу повномасштабного вторгнення ворога, Олександр весь час перебував на передових позиціях фронту. Згодом був переведений у 68-му єгерську бригаду. Був оператором коригування артилерійського вогню.

Під час виконання бойового завдання, 13 травня 2024 року дрогобичанин отримав поранення, після якого перебував у госпіталі Мечнікова в Дніпрі. На жаль, воїна не вдалось врятувати – життя юного захисника України обірвалось 20 травня 2024 року.

З рідних у полеглого Героя залишилась мама, бабуся, тітка, сестра та племінники.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної загибелі нашого земляка та Героя – Олександра Бониса.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Час прибуття траурного конвою з тілом полеглого воїна очікується завтра, 23 травня. Зустріч на Перехресті Героїв відбудеться о 12:30.

О 13:00 на площі Ринок проведуть загальноміське прощання. Чин похорону розпочнуть о 13:30 в Катедральному Соборі Пресвятої Трійці. Поховають полеглого на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою!

Від admin