Громадсько-політичний рух «Пан’європейський рух Австрії» виступив із закликом до Заходу запровадити безпольотну зону над Україною

Також закликали притягнути до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді путіна та представників його уряду, відповідальних за загарбницьку війну проти України, передає DROBRO.

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідна заява опублікована на сайті “Пан’Європа Австрія”.

“Підтримуючи Україну як незалежну європейську країну, Пан’європейський рух Австрії… закликає ООН створити безпечні зони для цивільного населення в Україні і закликає західну спільноту цінностей ввести безпольотну зону над Україною, насамперед для захисту гуманітарних коридорів від подальших атак”, – йдеться у заяві.

Більше найспекотнішого 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

Пан’європейський рух Австрії виступив з вимогою до росії негайно припинити бойові дії, вивести війська з міжнародно визнаної території України у межах 1991 року, а також “виплатити репарації Україні з метою відшкодування завданої шкоди та компенсацій родичам жертв війни”. Також було закликано Захід “ініціювати розгляд у Міжнародному кримінальному суді справи проти володимира путіна та представників його уряду, відповідальних спільно з ним за загарбницьку війну”.

Вітаючи хвилю допомоги Україні, зокрема прийом українських біженців у Європі, громадсько-політичний рух закликав ЄС також посилити підтримку сил оборони України “усім необхідним військовим обладнанням”.

Також у “Пан’Європа Австрія” повторили свій заклик до того, щоб “негайно відкрити для України перспективи приєднання до ЄС”, закликавши політиків Європейського Союзу “нарешті продовжити добрі слова чіткими діями”.

Український народ чинить героїчний опір російським загарбникам.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »