Кабінет Міністрів України планує найближчим часом запровадити цифрове розмитнення автомобілів за 5 хвилин

Про це інформує DROBRO з посиланням на повідомлення Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Він зазначив, що реформа діджиталізації та цифровізація послуг для бізнесу і громадян є одним із ключових елементів антикорупційної стратегії уряду.

«В останній розмові з Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн ми говорили про плани України щодо великої програми цифровізації. Найближчим часом уряд України впровадить цифрове розмитнення авто за 5 хвилин. Без жодних махінацій та корупції. Все автоматично, прозоро та швидко. Це частина нашого проєкту «Цифрова митниця», – наголосив Шмигаль.

За його словами, також Україна найближчим часом планує приєднатися до Конвенції про процедуру спільного транзиту.

«Це дозволяє обмінюватися даними з митницями європейських країн і так само усуває простір для будь-яких махінацій. Для бізнесу і громадян — це нова якість сервісу, де все максимально швидко і зручно», – зазначив Денис Шмигаль.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Він також додав, що успішний досвід України в цифровізації публічних послуг уже отримав високу оцінку та підтримку з боку ЄС.

«Україна — один із лідерів у світі в питанні цифровізації, і, я впевнений, наш досвід стане в пригоді й іншим європейським країнам», – наголосив Денис Шмигаль.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »