Україну накриє затяжний снігопад

У найближчу добу Україну накриє снігопад, який просуватиметься із заходу на схід

На територію України насуваються затяжні снігопади, які охоплять більшість західних областей країни вже сьогодні.

Як повідомляє DroBro з посиланням на дані Українського гідрометеорологічного центру. За даними метеорологів, снігопад розпочнеться сьогодні близько полудня на північно- та південному заході України та протягом дня накриє Закарпаття, Львівську, Тернопільську, Луцьку, Чернівецьку та Вінницьку області.

Протягом усього дня снігопад пересуватиметься із заходу на схід країни. Найбільші опади очікуються ближче до півночі в центральній частині України від Кропивницького до Сумської області.

Далі атмосферний фронт зрушить на схід, і до ранку 21 січня снігопади накриють центр і схід країни, включаючи Харківську, Полтавську, Дніпропетровську, Запорізьку, Донецьку та Луганську області.

На Півдні протягом двох найближчих діб опади будуть мінімальними. Ближче до вечора приблизно о 17:00 21 січня очікується сніг на заході та півночі України, а також на південному сході. Температура повітря здебільшого відзначиться помірними морозами -3…-1, зі зниженням нічної температури до -7…-4.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »