У турецькій Аланії двоє зловмисників на мотоциклі вирішили пограбувати українця: погрожуючи пістолетом

Злочинці вирвали у громадянина України сумку з 36 тисячами євро. Коли вони намагалися втекти на мотоциклі, громадянин України наздогнав їх та протаранив. Обидва грабіжники загинули.

Як повідомляє місцеве видання Alanya gazetesi, весь інцидент потрапив на камери спостереження. Зловмисниками виявились громадянин Туреччини Мурат О. та громадянин Азербайджану Ельнур Б., а постраждалим — українець Дмитро Ч., передає DROBRO з посиланням на Телеграф.

На відеозаписі видно, що громадянин України знаходився в особистому автомобілі та на когось чекав. У цей момент зловмисники зупинили біля нього свій мотоцикл, а один із них підійшов до машини, вибив вікно та погрожуючи пістолетом зміг заволодіти сумкою з 36 тисячами євро.

Після цього зловмисники спробували втекти, але змогли від’їхати лише метрів на 300. На кадрах видно, що рішення помститися українець ухвалив миттєво і почав розвертати автомобіль ще до того, як злочинці сіли на мотоцикл. Тому йому не склало труднощів наздогнати їх на перехресті та збити. Зазначається, що один з грабіжників під час спроби втекти з викраденою сумкою вистрілив у бік українця.

Від зіткнення обидва грабіжники загинули на місці. Українця було затримано поліцією, що йому загрожує за такий несподіваний акт самооборони поки що не відомо, але зараз він перебуває під арештом.

Від admin