Біженці

На цей момент в Афганістані застрягло близько 90 українців, літак, готовий їх вивезти, але не може вилетіти з Кабула через ситуацію в аеропорту

В аеропорту Кабула нині перебуває ще один український літак, який має евакуювати з країни, захопленої талібами, наших громадян, але поки він не може вилетіти. Також невідомо, коли найближчим часом зможе прибути до Афганістану новий евакуаційний літак по українців, передає DroBro.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Зараз найбільша проблема в тому, що у нас є борт, який там знаходиться, але він не може вилетіти. Він теоретично в якийсь момент зможе відлетіти, але чи зможе туди прибути новий український літак – це поки питання без відповіді, і відповідь на це запитання залежатиме від стабілізації ситуації в Афганістані”, – заявив міністр.

Він додав, що одна з проблем вильоту з аеропорту Кабула – те, що він заповнений людьми, готовими штурмувати літаки в спробі покинути країну.

За словами Кулеби, на цей момент хочуть евакуюватися з Афганістану близько 50 українців. Пізніше в МЗС заявили, що евакуації потребують 90 людей.

Міністр додав, що український літак готовий взяти на вільні місця громадян інших держав, зокрема й Афганістану.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *