Великі торгові мережі заявляють про розрив контрактів на реалізацію продукції ТМ Bonduelle, яка підтримала окупантів у РФ

Частина великих торгових мереж України, до яких увійшли АТБ, Сельпо, NOVUS, заявили про відмову від продукції французького виробника Bonduelle. Причиною цього рішення стала підтримка армії РФ. Скандал розгорівся ще наприкінці 2022 року, приводом для якого стала інформація про те, що компанія Bonduelle передала російським військовим пакети з продукцією як гуманітарну допомогу, передає DROBRO.

У торговельній мережі “Сільпо” та VARUS відразу ж після скандалу заявили про відмову від продовження закупівель продукції ТМ. Згодом до цієї ініціативи приєдналася мережа NOVUS, яка підтримала ініціативу заміни продукції на товари національних виробників. В АТБ розпродують залишки, при цьому нові закупівлі продуктів не плануються.

Офіційне представництво Bonduelle виступило зі спростуванням цієї інформації та заявило про те, що всі звинувачення є фейковими. У той же час відомо, що французький виробник консервованих овочів та замороженої продукції продовжує роботу в Росії.

Від admin