Новий ударний дрон, розроблений українськими інженерами, непомітний для ворожої ППО та значно дешевший порівняно із закордонними варіантами

Команда інженерів та програмістів тестує новий безпілотник, це вже 7 версія, створена з урахуванням побажань військових. Перевіряють, з якої висоти він може знищувати ворожу бронетехніку РПГ снарядами, з метою безпеки використовують муляжі. «На наш безпілотник вантажать до 6 таких снарядів. З першого вильоту точність влучення становила 3 ​​м з висоти 100 м, але команда працює над тим, щоб точність була – до 1 м. Але навіть зараз цього достатньо для знищення техніки, такої як танк», – розповідають розробники.

Оператор цього безпілотника може бути за 20 км від об’єкта, а сам літальний апарат фактично недосяжний для ворожої ППО та інших засобів радіоелектронної боротьби. Адже він зроблений з матеріалів, які не містять металу або іншого матеріалу, який у повітрі розпізнають системи ворога.

«Наш безпілотник дуже непокоїв ворогів. Вони змушені були застосувати ракету, щоб збити його. Тому коли мені сказали, що ракета коштує понад 200 тисяч доларів, а безпілотник тоді обходився близько 5 тисяч доларів, то я був дуже щасливий, що ми працюємо з такою ефективністю», – каже ініціатор проекту Володимир.

«Наш літак є повністю електричним. Він відрізняється від російських аналогів, які можуть виконувати подібні завдання, тим, що він не має теплового сліду і завдання по ньому ударів дуже ускладнене», – каже розробник Олег.

Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення, інженерам вистачило двох місяців, щоб за допомогою новітніх технологій почати робити над одними з найкращих у світі безпілотників. Вони народжувалися на комп’ютері. «Та технологія, за якою ми виробляємо наш літак, лише почала з’являтися у світі. Можна сказати, що ми є одні з перших, хто застосував її для створення серійного професійного продукту», – каже Олег.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Виробництво безпілотників незабаром розробники планують поставити на конвеєр, технологія дозволяє. Якщо все піде за планом, за рік зможуть зробити стільки, скільки зараз на озброєнні російських окупантів – 2 тисячі. Свої літальні апарати група конструкторів не продає, а безкоштовно передає військовим.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin