Окупанти горіли разом із технікою, тому ідентифікувати вдалося лише кількох

Українські захисники накрили бронегрупу одного з підрозділів 21-ї окремої мотострілецької бригади ЦВО ЗС країни-агресора. Повне знищення групи окупантів провів український десант. За трофейними документами та нашивками на формі вдалося встановити, що на українській землі полегли солдати з військової частини Томська, бійці якої регулярно були призерами міжнародних навчань,.

Більше найспекотнішого 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

Про це пише DROBRO з посиланням на офіційну сторінку Генштабу ЗСУ у Facebook. “Багато окупантів згоріли в полум’ї знищених бойових машин”, – йдеться у повідомленні, присвяченому знищенню елітного підрозділу путінської армії.

Особи двох військових злочинців вдалося встановити. Це снайпер, навідник-командир танка Саккузієв Кайрат, який має звання молодшого сержанта, та лейтенант Кочановський.

Також безліч гарячого 🔥 тут 👉 Твітер DroBro7/24

“Мабуть, ніхто з елітної мотострілецької бригади з Томська не розраховував на такий розвиток подій”, – зазначає Генштаб. Виявлені документи та нашивки стануть черговим доказом кривавих злочинів армії орків в Україні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »