Українська красуня

“Вірусне” відео із рухами тіла 5-кратної чемпіонки України Юлії Герасимової в ході останнього матчу набрала майже 30 мільйонів переглядів

Волейболістка Юлія Герасимова разом із партнерками з Камінського “Прометея” станцювала під час матчу Ліги чемпіонів, де конкурентом був польський “Девелопрес”. Підсумок змагання був не на користь української команди, але ця гра запам’ятається надовго, інформує DROBRO.

Під час технічного тайм-ауту в першій частині гри вона намагалася “викликати” суперниць вийти на танцювальний баттл, поки судді вивчали відеоповтор, щоб визначити: чи був у когось із спортсменок дотик сітки. Тілорухи 186-сантиметрової української чемпіонки красуні, як і її шалена посмішка, не залишилися без уваги.

Користувач rocket_sport взяв відповідний фрагмент відео та поклав на музику з кінофільму, виклавши шторм в TikTok. Відео миттєво стало “вірусним”. За два тижні його переглянули майже 30 мільйонів разів.

Youtube канал DroBro 7/24 також опублікував фрагмент, який приніс “зіркову славу” у Мережі уродженці Одеси.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »