Найкращий результат в історії української збірної

Збірна України з волейболу зіграла перший матч у плей-оф на чемпіонаті світу. У 1/8 фіналу українці зустрілися з командою Нідерландів та здобули над нею перемогу!, інформує DROBRO.

Україна пройшла до плей-оф на чемпіонату світу завдяки двом перемогам на груповій стадії. Посівши друге місце, “синьо-жовті” вийшли на переможця групи F – команду Нідерландів.

Для збірної Нідерландів це був другий поспіль вихід у плей-оф чемпіонату світу з волейболу. На груповому етапі нідерландці виграли три матчі, зокрема у другому турі здобувши вольову перемогу над Аргентиною.

“Синьо-жовтим” вдалося показати надпереконливу гру проти Нідерландів. У першому сеті – перевага сім очок, яка наприкінці зросла до дев’яти. Українці результативно відіграли у блоки, заробивши чотири очки.

Проте найкращий результат за блоками Україна показала у другому сеті – шість, половина з яких на рахунку Іллі Ковальова. Завдяки успішному блокуванню українським волейболістам вдалося відіграти відставання у три очки та закінчити партію з перевагою у +6 та 2:0 за сетами.

Україна перебувала у кроці від історичного результату та виходу до чвертьфіналу чемпіонату світу. Для цього потрібно було виграти один із наступних трьох сетів.

Закінчити матч Україні вдалося вже у третьому сеті. Українці дотиснули суперника та здобули перемогу у матчі.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Василь Тупчій, який набрав 14 очок. 10 очок набрав Ілля Ковальов.

Волейбол. Чемпіонат світу-2022. 1/8 фіналу

Нідерланди – Україна 0:3 (16:25, 19:25, 18:25)

Що означає цей результат

Україна вперше в історії зіграє у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу. І проведе найкращий чемпіонат світу з волейболу у своїй історії: на попередньому ЧС-1998 українці посіли десяте місце.

Третя поспіль перемога України на чемпіонаті світу з волейболу. Після поразки проти Сербії “синьо-жовті” виграли три поспіль матчі – у Тунісу, Пуерто-Рико та у плей-оф у Нідерландів.

Наступним суперником України стане збірна Словенії – один із господарів турніру, яка обіграла в 1/8 фіналу Німеччину.