Дізнавшись на допиті, що Мар’яна працювала в поліції, окупанти розлучили дівчину з молодшою ​​сестрою та відвезли в інше місце

Мар’яна народилася 5 січня 2000 року. Закінчила університет внутрішніх справ у Харкові, потім працювала у поліції у Маріуполі. З 2021-го вона служила у званні лейтенанта слідчим у райвідділі міської поліції, пише DROBRO.

24 лютого Мар’яна була на чергуванні. О третій годині ночі прийшла за собакою до батьків, сказавши: “Вставайте, треба їхати – війна”. За годину почалися вибухи, затремтіли вікна.

Сім’я Чечелюк разом з іншими ховалася по підвалах, тож вони опинилися поблизу металургійного комбінату “Азовсталь”. 25 березня Мар’яна з 15-річною сестрою Аліною ловили неподалік будинку інтернет, щоб дізнатися новини. Коли почався обстріл, сестри побігли в укриття до “Азовсталі”.

1 травня Мар’яна з Аліною вийшли з укриттів “зеленим коридором”. Дізнавшись на допиті, що Мар’яна працювала в поліції, окупанти розлучили дівчину з молодшою ​​сестрою та відвезли в інше місце. За тиждень Аліну Чечелюк в одному із сіл розшукали батьки.

Наталя та Віталій Чечелюк весь цей час збирали уривки інформації про доньку. Так вони дізналися, що у різний час Мар’яну утримували в ув’язненні у Донецьку, Оленівці, Таганрозі, Камишині Волгоградської області. І ось нарешті сьогодні Мар’яну звільнили.

Від admin