Протитанкові ракети, гаубиці, гранатомети та іншу зброю, а також боєприпаси від Таллінна допоможуть ЗСУ захищатись від агресора

Естонська сторона закликає Європу “припинити прямо чи опосередковано підтримувати економіку рашистів,” запровадженням проти Москви найболючіших санкцій. Країна-агресор епефія має бути економічно ізольована не лише на папері. Про це DROBRO повідомляє з посиланням на сторінку у Facebook посольства Естонії у Києві. Там оприлюднили світлини військового вантажу, поставленого Україні.

Наголошується на необхідності більшого зміцнення українських військових озброєнням західних партнерів, щоб вони змогли відстояти незалежність України у битві з рашистами.

“Естонія закликає всі європейські країни надати Україні необхідне озброєння, військову та гуманітарну допомогу”, – пишуть естонські партнери.

Підприємці країни сприяли у постачанні ЗСУ різними засобами захисту, зв’язку, медтоварами, а також приладами нічного бачення та дронами.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »