Україна налагодила серійне виробництво далекобійних ударних дронів, які застосовуються для атак на стратегічні об’єкти противника на відстані понад 1000 кілометрів

Про це в інтерв’ю АрміяInform розповів генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін, передає DROBROhttps://www.drobro.com.ua/.

Закупівля дронів: як держава обирає виробників

Герман Сметанін зауважив, що Росія має величезні ресурси та надпотужну промисловість, тому українцям довелося стати більш нелінійними та інноваційними.

«Ми стали більш нелінійними та інноваційними.

Росія має величезні ресурси та надпотужну промисловість, тому сліпо копіювати її підхід немає жодного сенсу. Ми змушені бути більш гнучкими та винахідливим.

Чималий внесок зробили наші підприємства, які налагодили тісну співпрацю з приватниками та допомогли їм масштабувати виробництво», — сказав директор держконцерну.

На думку Сметаніна, досягнення в деяких сферах, де ми випереджаємо ворога, стали можливими завдяки титанічним зусиллям працівників наших оборонних підприємств.

Наприклад, у деяких сферах ми швидше опановуємо нові для нас технології.

Нагадаємо, у квітні в Україні створили нову зброю для ударів по території рф.

Основою став спортивний літак. Один з екземплярів цього БПЛА тоді знайшли у росії на відстані близько 1000 км від України.

А вчора, 29 червня, стало відомо, що Сполучені Штати нададуть Україні зброю та боєприпаси на суму 150 мільйонів доларів, у тому числі ракети-перехоплювачі HAWK та артилерійські боєприпаси калібру 155 міліметрів.

Від admin