Міністр з питань збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі заявив, що Україна “цілком легітимно” може атакувати об’єкти в мордорі

Про це, як пише DROBRO, він заявив в ефірі Times Radio, його цитує The Guardian.

“Річ у тім, що Україна була суверенною країною, яка мирно жила в межах своїх кордонів, а потім інша країна вирішила порушити ці кордони і ввести 130 тисяч військових до їхньої країни.

Це започаткувало війну між Україною та ерефією, а у війні Україна має завдати удару вглиб супротивника, щоб атакувати його логістичні лінії, запаси палива, склади боєприпасів, і це частина війни”, – заявив міністр.

Він додав, що “цілком законно для України націлюватися вглиб мордору, щоб порушити логістику, яка, якби вона не була порушена, безпосередньо сприяла б смертям та різанині на українській землі”.

Мордор звинуватив Україну в обстрілі цілей у Бєлгородській та Брянській областях, а вчора заявив, що збив два українські безпілотники, які пролітали над Курською областю.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »