Питання вже обговорюється на рівні ЄС та G7, які разом наклали санкції на золотовалютні резерви рф сумарним обсягом понад 300 млрд доларів

Німеччина схвалила ідею конфіскації заморожених активів Центрального банку росії, щоб сплатити за відновлення України після війни. Про це у вівторок в інтерв’ю Handelsblatt заявив міністр фінансів ФРН Крістіан Ліндер.

За його словами, це питання вже обговорюється на рівні Євросоюзу та країн G7, які разом наклали санкції на золотовалютні резерви мордора сумарним обсягом понад 300 млрд. доларів, передає DROBRO. Українська влада запитує 560 млрд доларів як допомогу на реконструкцію зруйнованої економіки та інфраструктури, і чиновники в Брюсселі одностайні: країни ЄС не повинні поодинці нести тягар витрат, розповіли Bloomberg джерела, знайомі із ситуацією.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Джерелом коштів у теорії могли б стати активи російських олігархів – від вілл та яхт до цінних паперів та предметів мистецтва. Тільки в ЄС вони конфісковані на загальну суму понад 30 мільярдів євро. Але проблема полягає в тому, що швидко продати ці багатства складно, до того ж за словами Ліндера, конфіскація приватної власності впирається в юридичні складнощі.

“Навіть коли ми маємо справу з російськими олігархами, ми маємо поважати верховенство закону”, – сказав він. Щодо активів Центробанку, то такі пропозиції “вже лежать на столі” та “обговорюються”, повідомив міністр.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »