Театралізована екскурсія містом

У Трускавці для гостей міста проводять театралізовану екскурсію «Легенди давнього курорту»

Тепер побачити туристичні атракції міста можна в компанії акторів, які зроблять вас учасниками романтичної вистави, передає DroBro.

Усі ми знаємо місто Трускавець, як осередок мінеральних джерел та санаторіїв. Мабуть, кожен з нас їздив до Трускавця «дихати свіжим повітрям та пити живильну воду», чи принаймні думав: «а не поїхати б?». Бо передгір’я Карпат, чаруюча природа та завжди приємний клімат – приваблює кожного українця та іноземного туриста.

Театралізована екскурсія містом

Цього року до переваг поїздки до Трускавця додалася й мандрівка-екскурсія, яка має усі шанси потрапити дорейтингу найцікавіших екскурсій в Україні. Наживо виставу про містику й кохання у історичному місті можна подивитися щоп’ятниці та щонеділі. Троє акторів проведуть вас найважливішими туристичними місцинами та покажуть Трускавець, якого ви ще не бачили.

Театралізована екскурсія містом

Кожен гість міста має відвідати вілли Клюберг і Гопляна, костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, плакучий бук, музичну альтанку, бювет, а також джерело «Едвард». Але зараз – це можливість отримати вдвічі більше: ніби побачити романтичну виставу та дізнатися багато нового про Трускавець, який насправді набагато більше, ніж оздоровчий курорт.

Театралізована екскурсія містом

Потрапити на таку прогулянку можна попередньо забронювавши місце за номером 096-447-16-50. Вартість з одного учасника – 100 грн.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »