Ukr West Art Fest

Фестиваль «Ukr West Art Fest» розпочався з вечора дружби

Сьогодні у Трускавці стартував Міжнародний фестиваль-конкурс «Ukr West Art Fest», який триватиме до 12 грудня, інформує DroBro.

Джерело: Офіційний сайт Трускавецької міської ради. 

Фестиваль розпочався з вечора знайомств в Народному домі Трускавця, під час якого вокалісти спробували себе в танцях, а танцювальні колективи співали. Лунали запальні ламбада та полька, звучали українські та молдавські народні пісні, адже серед гостей – і танцювальний колектив зі столиці Молдови м. Кишинева.

У п’ятницю та суботу учасників фестивалю чекають прослуховування та конкурси, які проходитимуть в різних локаціях. Також у суботу, 11 грудня, пройде гала-концерт учасників – в Палаці культури ім. Т. Шевченка о 14.30.

У програмі фестивалю-конкурсу також передбачені майстер-класи, котрі в основному пройдуть у неділю, 12 грудня. Також в рамках фестивалю пройде конкурс про місто-курорт «Рекламний слоган», учасників чекають і екскурсії трускавецькими музеями. Захід проходить з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Організатором та засновником фестивалю «Ukr West Art Fest» виступає ДГО «Співограй» (голова правління Станіслава Котелянська). Фестиваль проходить за підтримки Трускавецької міської ради. Мистецький форум цьогоріч збирає вокалістів, танцюристів та інструменталістів з Дніпропетровщини, Харківщини, Донеччини, Київщини, Львівщини та Республіки Молдова.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »