плавання

23 вересня, у Трускавецькому ДЮСК «Спортовець» стартував Чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону «Золота осінь» серед дітей 2012 р.н. і молодших

Як повідомляє DroBro з посиланням на ТМР участь в змаганнях беруть спортсмени-плавці з м. Києва, Київської, Львівської, Херсонської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Житомирської та Черкаської областей.

Міський голова Андрій Кульчинський побажав спортсменам наснаги, здоров`я, перемог та запросив в усі пори року відвідувати Трускавець, де створені хороші умови для оздоровлення, якісного відпочинку та занять спортом. Адже заняття спортом, зокрема плаванням гартують тіло, сприяють профілактиці багатьох захворювань, дозволяють зберігати хороше самопочуття. Де спорт – там здоров`я, – зазначив очільник Трускавця.

Чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону проводиться у Трускавці вже вшосте. Це є визнанням того, що Трускавець – не лише курортна столиця країни, а й столиця спорту. І доказом цьому є промовистий факт: у Трускавці найбільший в області відсоток дітей шкільного віку, котрі займаються у спортивних секціях.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *