Яскрава країна у Трускавці-2022

Трускавець занудьгував за «Яскравою країною», а «Яскрава країна» – за зимовим Трускавцем

Тож не дивно, що відкриття ХІ Всеукраїнського фестивалю «Яскрава країна у Трускавці-2022» стало для міста-курорту та учасників фестивалю подією радісною, зворушливою, яскравою та рівневою. Адже на всіх, хто не полінувався прийти на центральну площу міста-курорту, очікували яскраво білий сніг, скрипучий морозець, ясне сонечко, а ще чудові рухливі забави, пісні та танці, інформує DroBro.

Пройшовши урочистою ходою від бювету до центральної площі, учасники «Яскравої країни у Трускавці-2022» розташувалися півмісяцем, щоб бачити одне одного і сцену. Привітали учасників з Різдвом Христовим та початком фестивалю голова правління ГО «Яскрава країна» Ольга Обласова, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та секретар Трускавецької міської ради, хресна мама фестивалю Наталія Пономаренко. А потім почалася Різдвяна феєрія за участі представників різних регіонів України. На сцені виступали, а під сценою танцювали та бавилися Дніпро і Київ, Хмельницький і Кропивницький, Одеса і Запоріжжя, та багато-багато інших міст. Фоторепортаж з відкриття фестивалю можна переглянути тут.

«Яскрава країна» у Трускавці фестивалитиме до 12 січня. Окрім традиційних конкурсних прослуховувань та переглядів програма фестивалю передбачає модерновий Різдвяний виступ театру тіней в ПК ім. Шевченка – надзвичайне неонове шоу Modern Rizdvo Show від Народного хореографічного ансамблю “Світанок” з м. Кропивницький (11 січня, 17.00).

Фестиваль традиційно завершиться нагородженням переможців та гала-концертом в Палаці культури імені Шевченка – у середу, 12 січня, в 11.00.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »