Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» – це міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання

Як інформує DroBro акція традиційно відбудеться в третю суботу вересня у 24 регіонах України та 180 країнах світу з дотриманням карантинних норм та обмежень.

У Трускавецькій громаді, згідно з розпорядженням міського голови Андрія Кульчинського, акція розпочнеться у п’ятницю, 17 вересня і продовжиться в суботу, 18-го в межах населених пунктів Трускавецької міської територіальної громади. До прибирання долучаться працівники структурних підрозділів міської ради, державних установ, комунальних підприємств.

Взяти участь в акції може кожен, адже формати прибирань різні:

  • колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції;
  • індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони;
  • цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії;

Також, в акції беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.

Такі заходи впливають на формування культури чистоти і дбайливого ставлення до довкілля, розвитку всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові громад.

Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт приймання вторинної сировини.

Приєднуйтесь до наймасштабнішої соціальної події у світі!

Міський координатор у Трускавці ГО “Let’s do it, Ukraine” – Валентина Шандра 097 046 75 62.

Від admin