У понеділок, 26 лютого, о 8:00 год. у церкві Св. Миколая в Трускавці відбудеться поминальна служба 40 днів за трускавчанином, який загинув на війні, Євгеном Метільом

Сумна звістка у Трускавець про загибель Воїна прийшла ще 25 січня 2024 року.

На жаль, побратими не змогли винести його з поля бою. Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття рідним

Також DROBRO прийняли рішення висвітлити думку Ольги Крамар, якою вона поділилась у себе га сторінці ФБ.

“Давно хотіла написати і от закипіло. Майже 40 днів минуло від загибелі Євгена Метіля. Дуже дивна ситуація у нашому місті з вшануванням Героїв. Я зауважила, що Трускавецька міська рада не опублікувала на своїй сторінці про загибель Героя, от про всіх писали, а про Євгена Метіля ні?! Чому? Тому, що він у своіх дописах і коментарях нищівно критикував владу? Чому за 40 днів ні мер, ні заступники, ні жоден з депутатів не підняли питання про вшанування памʼяті Героя??? Як так???

Чому одних хоронять по одному, інших по другому? комусь вважають за потрібне включити Пливе кача, іншим не обов’язково? А комусь взагалі жодних почестей і шани??? Невже ви настільки дріб’язкові і злобні, щоб таким чином зневажити Героя, який віддав своє життя??? Чому влада не поставила питання про гідне вшанування Євгена, не організували достойну панахиду???

Те, що не має тіла, говорить лише про те, що він був у самому пеклі!!! І в кожному правилі є вийнятки, а особливо в такій ситуації! Євген Метіль честь і гордість нашого міста!!! Він вболівав за своє рідне місто! Ви всі не варті його мізинця! Ви всі засунули язики в ,,опи, ганьба вам!!!

І ця загальна панахида, навіть, ніким не анонсована в понеділок на 8:00 вкриє ганьбою і соромом кожного з вас!!! Бо не так мають вшанувати Героя! Він віддав своє життя за всіх нас і за вас теж!а ви навіть, не порахували за потрібне віддати Герою гідно честь і шану, мені соромно, що я живу у місті, де така влада!”

Від admin