«Дитина і незнайомець»: поліцейські Дрогобиччини нагадали дітям, як поводитися в різних небезпечних ситуаціях

Ювенальні поліцейські та співробітники груп реагування патрульної поліції Дрогобицького районного відділу поліції спільно з рятувальниками провели цікавий захід для вихованців одного з дитячих таборів у Трускавці, передає DROBRO.

Правоохоронці в ігровій формі нагадали дітям про правила безпечної поведінки під час літніх канікул, наголосивши на безпеці на дорозі, поблизу водойм, у таборі та вдома.

Основну увагу було приділено ситуаціям за участю незнайомців, в яких може опинитися дитина – за допомогою інтерактивних ігор поліцейські разом з дітками розібрали найпоширеніші небезпечні ситуації та разом знайшли найоптимальніше рішення.

Зокрема, дітям дуже сподобалася карткова гра «Створи коло безпеки: дитина та незнайомець», де можна було у безпечному середовищі відпрацювати ситуації, коли, наприклад, на вулиці незнайома людина пригощає дитину цукерками чи пропонує піти кудись, або просить відчинити двері, якщо дитина вдома одна. Діти задавали різноманітні питання та відшукували правильні варіанти поведінки в складних ситуаціях.
Крім того, правоохоронці побавилися з вихованцями у гру «Крокодил», де треба було за допомогою жестів показати та відгадати слова, пов’язані з поліцією та школою. Також була проведена вікторина на знання дорожніх знаків.

 

Дітки активно брали участь у запропонованих заходах, з цікавістю обговорювали різноманітні ситуації, розпитували поліцейських про їхню роботу. Також вони мали можливість посидіти у службовому автомобілі та зробити фотографії з поліцейськими.

Захід відбувся в рамках профілактичного комплексу дій «Безпечне літо».

Від admin