14 червня став особливим днем і для Трускавця, і для Державної служби з питань надзвичайних ситуацій

Адже вдалося завершити проєкт з облаштування тимчасового житла для переселенців з числа працівників ДСНС. Сім кімнат – не надто багато, проте насправді це є символічний добрий почин, який дає надію на краще.

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну тема житла для переселенців з окупованих та прифронтових територій стала однією з найактуальніших в нашій державі, передає DROBRO. На Львівщині, і зокрема у Трускавці, вирішили йти до вирішення цієї проблеми малими, але впевненими кроками. Приміщення, які пустували, стали житловими кімнатами. Відбулося це завдяки добрій волі керівництва ГУ ДСНС України у Львівській області, волонтерів та меценатів. До слова, Трускавецька міська рада підтримала цей добрий почин не просто словом, а й кишенею, виділивши на реалізацію програми кошти з міського бюджету (144 000 грн.).

Кошти пішли на придбання будівельних матеріалів. Особовий склад пожежно-рятувальної частини м. Трускавця та члени ГО «Пожежне братство» ремонт приміщень проводили власними силами. Кімнати психологічного розвантаження, як їх назвали в частині, призначені для внутрішньо переміщених осіб з числа працівників ДСНС України, які прибули для проходження служби в районі обслуговування 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України і забезпечують пожежну та техногенну безпеку міста Трускавець.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

З нагоди відкриття тимчасового житлового «комплексу» для переселенців-пожежників на території Трускавецького міського відділу ГУ ДСНС України у Львівській області та Державної пожежно-рятувальної частини №7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області зібралися рятувальники. Їх привітали очільник обласного управління, генерал Юрій Кагітін, очільник міського відділу ДСНС Микола Лучковський, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. У своїх промовах вони наголошували на необхідності державно-приватного партнерства, гуртування у цей складний час, місії робити добре свою роботу кожен на своєму місці.

Кращим працівникам служби та волонтерам були вручені подяки та пам’ятні медалі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »