раллі

4-6 червня у Трускавецькій територіальній громаді проходив ІІ етап Чемпіонату України з авторалі – ралі «Ґаліція»

Найвидовищними були змагання на міській спецділянці 5 червня. Подивитися на автогонки прийшло чимало жителів громади, сусідів та відпочивальників, інформує DroBro.

Відкриття ралі «Ґаліція» відбувалося на центральній площі Трускавця 5 червня, а закриття – 6 червня в цій же локації, після завершення гонок на гірських трасах. Учасників та переможців змагань вітали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, його заступник, депутат Львівської обласної ради Святослав Стефанків, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль, Президент Галицького Автомобільного Клубу Сергій Єженков, а також представники спонсорів.

Втомлені, але щасливі виходили на сцену по кубки учасники автогонок з України, Литви, Німеччини. Подію висвітлювали не лише українські журналісти, але й їхні колеги з-за кордону.

Трускавецька площа Незалежності перетворилася на гігантську авто-фотозону, біля гоночних машин та ралістів робили селфі сотні містян та гостей оздоровниці. Свято спорту вдалося. Роль ралі в промоції усвідомлює щораз більше людей, тож тепер незадоволених організацією автогонок у Трускавці було значно менше, ніж під час попередніх змагань у квітні ц.р.

«Дякую вам, що додали нам емоцій, адреналіну, видовищ. Ралі – це те, що доповнює нашу цілорічну програму для гостей курорту і для наших мешканців. До зустрічі в наступному році!», – зазначив під час закриття ралі «Ґаліція» міський голова Андрій Кульчинський.

Ознайомитися зі списком переможців ІІ етапу Чемпіонату України з ралі можна на сайті Галицького Автомобільного Клубу за посиланням.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *