Нове обладнання та більша кількість операційних – КНП «Стебницька міська лікарня» якісно оновилася

Мова іде про відновлення діяльності хірургічного відділення медзакладу. За словами головного медика лікувальної установи Наталії Стецик, 5 років хірургічний відділ при лікарні не функціонував, бо потребував кардинальних змін та осучаснень згідно вимог НСЗУ.

Втілювати задумане в життя розпочали зимою. Після капітального ремонту відновили одну операційну. Там облаштовано новітню систему вентиляції та найсучаснішу наркозно-дихальну та реанімаційну апаратуру. Серед медичних оновлень і встановлення лапароскопічної стійки, яка дозволить проводити малоінвазивні операційні втручання. Відтак на досягнутому вирішили не зупинятися – тож адміністрацією закладу було прийнято рішення відремонтувати ще одну операційну, яка служитиме для гінекологічних втручань. Днями її ремонт завершили, інформує DROBRO.

У приміщенні тепер уже гінекологічної операційної колись розміщувалася стара рентгенологія. Ми вирішили провести тут якісні зміни – винесли старе обладнання та провели сучасний ремонт. Відтак закуплено новий хірургічний стіл та лампу. Усі перевтілення вдалося здійснити завдяки закумульованим коштам від НСЗУ та при підтримці Департаменту охорони здоров’я ЛОДА і місцевої влади, – зазначила Наталія Стецик.

У відновленому хірургічному відділі, яке тепер має дві операційні – загальну та гінекологічну, медики надаватимуть широкий спектр хірургічних послуг, зокрема, малоінвазивну хірургію, оперуватимуть гострі та хронічні хірургічні захворювання органів черевної порожнини, проводитимуть герніологію (грижі живота та діафрагми), проктологію, лапароскопічне лікування, гнійні захворювання м’яких тканин, лікування шлунково-кишкових кровотеч, гінекологічні втручання тощо.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

За словами медиків, нова апаратура операційних дозволить після втручань скоротити час перебування пацієнтів до 1-3 днів у лікарні. І це також є кроком до якісних змін, які сприятимуть зменшенню перебування пацієнтів в медзакладі.

На досягнутому у Стебницькій лікарні не планують зупинятися – тут уже розпочали ремонти в кількох палатах хірургічного відділу. Тож подальшим оновленням бути.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »