Тривалий час у Стебнику обговорювали питання оптимізації закладів загальної середньої освіти

Станом на сьогоднішній день у Стебнику функціонує чотири школи на базі п’яти приміщень. Однак кошторисні витрати на одного учня, а відповідно і на утримання навчальних закладів Стебника, майже вдвічі перевищують аналогічні призначення в Дрогобичі. Відповідно освітня мережа міста вкрай потребує оптимізації.

Як інформує DROBRO з посиланням на ДМР У Стебнику було проведено зустрічі та консультації з представниками шкіл. Тривалий час не вдавалось знайти компромісне рішення. Тому було створено спеціальну комісію з представників ліцею № 7 та гімназій №6, 11 та 18, депутатів Дрогобицької міської ради, відділу освіти, старости Стебника Тараса Городиського та директора КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимира Кондзьолки.

Члени комісії детально вивчили питання та дійшли до спільного висновку. Більшістю членів комісії було прийняте рішення щодо подальшого ефективного функціонування закладів освіти Стебника.

Відтак комісія рекомендувала відділу освіти наступне: протягом навчального року 2022-2023 років навчальний процес у школах Стебника продовжити у незмінному форматі. Приміщення початкової школи гімназії №11 рекомендувала віддати для проживання внутрішньо переміщених осіб. У Стебнику, станом на сьогоднішній день, проживає майже сотня ВПО.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Що ж стосується наступного навчального року, то з 1 вересня 2023 року, за рекомендацією комісії, у Стебнику має функціонувати одна юридична особа – Стебницький ліцей І-ІІІ ступенів. Відповідно буде проведено перереєстрацію та оголошено конкурс на посаду керівника.

За таке рішення проголосували 13 з 16 членів комісії.

Що ж стосується цього року, то очне навчання у гімназії №11 буде забезпечено в основному приміщенні школи.

Нагадаємо, що раніше заходи оптимізації були проведені у Дрогобичі та селах громади. Відтак у 2021 році було реорганізовано 10 закладів освіти – 8 шкіл та 2 позашкільні навчальні заклади.

Проведені заходи себе виправдали, а зекономлені кошти вдалось скерувати на цільові заходи з покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів та розвиток освітньої галузі громади.

Станом на сьогоднішній день на одного учня у закладах загальної середньої освіти Дрогобича затверджено кошторисні призначення на 2022 рік у розмірі – 6 929 грн., а на одного учня закладів загальної середньої освіти Стебника затверджено – 10 486 грн.

У разі оптимізації закладів освіти у Стебнику, кошти, які сьогодні використовуються на утримання приміщення гімназії, будуть скеровані на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти Стебника, що позитивно вплине на якість освітніх послуг для учнів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin