Сьогодні на відрізку вулиці Мекелити в Стебнику стартували ремонтні роботи

Їх виконує переможець відкритих торгів, які провів Департамент міського господарства на майданчику електронних закупівель Prozorro.

Тендер провели наприкінці минулого року. З настанням сприятливих погодних умов фірма провела підготовчі роботи, а сьогодні – на відрізку вулиці розпочали асфальтування дорожнього покриття, передає DROBRO.

Проект передбачає капітальний ремонт вулиці Мекелити та брукування тротуарів. Загальна вартість проекту – 14 млн 230 тис грн. Роботи планують виконувати відрізками, за наявності відповідних фінансових призначень.

Нагадаємо, минулоріч тендер на ремонт вулиці Мекелити виграла інша фірма. Однак вона не вклалась в терміни виконання робіт, передбачені умовами договору. За неофіційною інформацією, причиною затримки в роботі стала велика кількість інших підрядів, за виконання яких взялась фірма. Відтак, після низки виїзних засідань та попереджень, Департамент міського господарства був змушений розірвати договір та оголосити повторну процедуру тендерних закупівель.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Переможцем останнього тендеру стало ТзОВ «БК «ВІАКОМ», яке й проводить зараз ремонтні роботи.

Також влітку минулого року на відрізку вулиці Мекелити провели роботи із заміни ділянки вуличного водопроводу діаметром 90 мм та протяжністю 120 м/п.

Паралельно у Стебнику проводять поточні ремонтні роботи та підсипку гравійного покриття на вулиці Дорошенка.

Від admin