Нова американська ядерна гравітаційна бомба B61-13 потужністю 360 кілотонн здатна завдати величезної шкоди російським містам

Нова гравітаційна бомба B61-13 потужністю 360 кілотонн, що розробляється Міноборони США, у разі скидання на Москву або Санкт-Петербург здатна завдати величезної шкоди цим містам, передає DROBRO.

Так, удар по російській столиці призведе до загибелі 311 480 осіб, ще 868 860 людей отримають поранення.

Про це пише Newsweek, журналісти якого здійснили моделювання за допомогою сервісу Nukemap. У матеріалі йдеться, що будь-хто, хто опиниться в радіусі трохи більше 3 км від епіцентру удару, зазнає сильного впливу радіації і помре протягом місяця, 15% тих, хто вижив, помруть пізніше від онкологічних захворювань.

Крім того, у вказаному радіусі будуть зруйновані будівлі і виникнуть пожежі, а все, що знаходиться в радіусі 1 км, буде знищено вогненною кулею.

У разі скидання бомби на Петербург кількість загиблих буде ще більшою – 360 150 осіб, а поранення отримають 685 930 осіб. Зазначимо, матеріал вийшов на тлі рішення Кремля вийти із глобального договору про заборону випробувань ядерної зброї. Влада США засудила цей крок дикунів, зазначивши, що такі дії ведуть до підриву довіри до міжнародного контролю над озброєннями.

У Пентагоні повідомляють, що розробка згаданої бомби ведеться у зв’язку із постійними змінами у сфері безпеки та зростанням загроз з боку потенційних противників Вашингтона. Американська сторона має використовувати всі можливості для стримування.

Від admin