Після бейсбольного матчу у Нью-Йорку на стадіоні Brooklyn Cyclones Maimonides Park близько 250 людей розгорнули найбільший у світі прапор України

11 червня представники бейсбольного клубу “Нью-Йорк Метс” організували захід, присвячений Дню Східної Європи та демонструючий солідарність з народом України. Загалом на стадіон Brooklyn Cyclones Maimonides Park прийшло близько 4700 осіб, серед яких тисяча були українцями, повідомляє Wbsceurope.

Кадри публікує ТГ-канал DroBro24. Серед учасників також були 18 фондів, організацій та служб, які допомагають мирним жителям, які опинилися в Нью-Йорку через війну в Україні. Вони ще раз нагадали про важливість підтримки людей, які постраждали від бойових дій і змушені залишити свої будинки.

У фіналі святкування на полі розгорнули найбільший у світі український прапор. Одна з учасниць акції Оксана Сидорчак каже, що полотнище було настільки великим, що його виносили 250 людей. Після закінчення глядачі вирішили позмагатися, хто швидше зможе згорнути полотнище прапора. Перемогли жовті.

Від admin